Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Materac dmuchany pontonik dla dzieci z kierownicą

28,04 
Dziecięcy kolorowy ponton przypominający wygląd samochodu. Wyposażony w kierownicę z klaksonem. Posiada dwie bezpieczne komory na nóżki oraz uchyty. Materac pozwoli bezpiecznie spędzić dziecku czas nad wodą. Wykonany z plastiku PCV. Wymiary: 80x65cm.

Pompka uniwersalna do materaca

6,00 
Uniwersalna pompka do przedmiotów. Niezbędny gadżet każdego urlopowicza. Jest bardzo lekka i łatwa w przechowywaniu. W zestawie 2 końcówki do pompowania. Dł.: 95cm. Wym. 10,5x6cm.

Koło Dmuchane dziecięce Donut 50cm różowe

5,85 
Nadmuchiwane koło plażowe w kształcie nadgryzionego pączka.Żywe, przyciągające wzrok kolory zachęcą Twoje dziecko do korzystania z kąpieli wodnych. Doskonale sprawdzi się podczas wypoczynku nad wodą. Materiał: PVC. Średnica: 50cm.

Motylki rękawki dmuchane do pływania krab

8,85 
Dmuchane rękawki dziecięce do pływania w oryginalnym wzorze. Niezbędny przedmiot podczas wypoczynku dziecka nad wodą oraz nauki pływania. Posiadają dwie komory powietrzne. Wykonane z plastiku. Dostępne w kolorze niebieskim z wizerunkiem kraba.

Motylki rękawki dmuchane do pływania flamin

8,85 
Dmuchane rękawki dziecięce do pływania w oryginalnym wzorze. Niezbędny przedmiot podczas wypoczynku dziecka nad wodą oraz nauki pływania. Posiadają dwie komory powietrzne. Wykonane z plastiku. Dostępne w kolorze żółtym z wizerunkiem flaminga.

Koło dmuchane pontonik dla dzieci flaming

11,25 
Dziecięcy dmuchany materac. Niezbędny podczas wypoczynku dziecka nad wodą oraz nauki pływania. Posiada dwie bezpieczne komory (ok. 6,5cm) na nóżki. Wykonany z plastiku. Dostępny w kolorze różowym z wizerunkiem flaminga. Wymiary: 66x47x57cm.

Koło dmuchane dla dzieci jednorożec z siedziskiem 70cm

25,35 
Koło dmuchane z siedziskiem dla dzieci w kształcie jednorożca, wykonane z wysokiej jakości plastiku PCV, nad wodę, 70cm

Koło dmuchane z siedziskiem dla dzieci Flaming

29,48 
Nadmuchiwana zabawka do basenu wykonana z PVC. Koło posiada siedzisko dla dzieci z oparciem. Wymiary: 83 x 72 x 54cm

Koło Dmuchane Flaming 90cm

20,85 
Nadmuchiwane koło plażowe w kształcie różowego flaminga. Żywe, przyciągające wzrok kolory zachęcą Twoje dziecko do korzystania z kąpieli wodnych. Doskonale sprawdzi się podczas wypoczynku nad wodą. Materiał: PVC. Średnica: 75cm.